Stomatologia estetyczna

W Easydent Dental Clinic umiemy przywrócić pacjentom naturalnie piękny i olśniewająco biały uśmiech dzięki gruntownej i ciągle pogłębianej wiedzy, długoletniej praktyce i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Rekomendujemy:
1 .Wybielanie profesjonalne w gabinecie systemem BEYOND TM (w trakcie jednej wizyty)
Zabieg wybielania systemem BEYOND TM jest techniką nowoczesną, sprawdzoną klinicznie i bardzo bezpieczną, co potwierdzają liczne badania naukowe wykonywane na przestrzeni ostatnich lat. Polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów a następnie aktywowanie go przez niebieskie światło akceleratora. Cały zabieg trwa ok. 1.5 h (przygotowanie i wybielanie). Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Pozostaje widoczny średnio przez 2 lata. Trwałość zabiegu zależy od oczekiwań pacjenta i jego trybu życia. Po zabiegu wybielania zalecane jest stosowanie przez 48 h tzw. "białej diety" .
Przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu jest ciąża, kamienie piersią, wiek poniżej 14 lat oraz alergia na nadtlenki i żywice.

2. Wybielanie nakładkowe (nocne)
Jako alternatywę proponujemy Państwu wybielanie nakładkowe zębów.
Polega na użyciu nakładek akrylanowych (wykonanych w pracowni protetycznej), do których pacjent sam w domu aplikuje żel wybielający i zakłada je na zęby na noc (ok. 8 godz.) lub na kilka godzin w ciągu dnia. Zwykle cały proces wybielania trwa do 2 tygodni. Efekt wybielenia jest widoczny przez 2 lata.

3. Licówki i korony pełnoceramiczne
Licówki pełnoceramiczne są to płatki cienkiej porcelany (0.5- 0.7 mm), bardzo estetyczne, które cementujemy do wargowej lub policzkowej powierzchni zęba. Dzięki nim można ukryć wszelkie niedoskonałości kolorystyczne naturalnych zębów i poprawić ich kształt. Licówki nie przebarwiają się, nie ciemnieją, zawsze wyglądają świeżo i pięknie.
Korony pełnoceramiczne są to wysoce estetyczne nakładki na zniszczone lub przebarwione zęby wykonane tylko z porcelany, bez metalu. Idealnie odtwarzają strukturę i przezierność zębów naturalnych.

4. Licówki kompozytowe
Mniej inwazyjnym typem licówek są licówki kompozytowe, wykonywane z najnowszej generacji, bardzo estetycznych i zarazem wytrzymałych materiałów złożonych przez w trakcie jednej wizyty.