ZESPÓŁ

Nasz zespół lekarzy to znakomici specjaliści, którzy ze swobodą posługują się najnowocześniejszymi narzędziami nowoczesnej stomatologii. Posiadają ogromne doświadczenie kliniczne i wciąż zdobywają najnowszą wiedzę stomatologiczną na licznych kursach aby świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nasz zespół łączy talent z pracowitością, wiedzą i perfekcją wykonywanych zabiegów. Dzięki temu powstaje doskonała jakość, która jest dla nas miarą sukcesu oraz satysfakcji i zaufania naszych Pacjentów. Najlepsi specjaliści, których pomoc będzie potrzebna w trakcie leczenia, czekają na Ciebie w naszej klinice. Wszyscy jesteśmy po to, aby służyć Ci swoją radą i pomocą.

Dr n. med. Katarzyna Łagowska Lekarz dentysta

Właściciel EasyDent Dental Clinic.

Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. W trakcie studiów i po studiach pracowała naukowo, jest autorem ponad 20 publikacji i doniesień zjazdowych w zakresie cefalometrii i ortodoncji. W 2008 roku obroniła pracę doktorską z zakresu ortodoncji. Współtłumaczyła z języka angielskiego podręcznik "Atlas głowy i szyi dla stomatologów Nettera" pod redakcją dr hab. W. Kurleja.

Posiada także duże doświadczenie kliniczne oraz wiedzę zdobytą na licznych kursach i stażach w kraju i zagranicą. Wciąż podnosi swoje kompetencje zawodowe pozwalające na korzystanie w codziennej praktyce z najnowszych osiągnięć współczesnej stomatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznedo (EOS).

W roku 2016 ukończyła studia specjalizacyjne z zawansowanej ortodoncji klinicznej na Uniwersytecie w Sienie (Włochy).

Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i ortodoncji.

email: klagowska@easydent.pl