ZESPÓŁ

Nasz zespół lekarzy to znakomici specjaliści, którzy ze swobodą posługują się najnowocześniejszymi narzędziami nowoczesnej stomatologii. Posiadają ogromne doświadczenie kliniczne i wciąż zdobywają najnowszą wiedzę stomatologiczną na licznych kursach aby świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nasz zespół łączy talent z pracowitością, wiedzą i perfekcją wykonywanych zabiegów. Dzięki temu powstaje doskonała jakość, która jest dla nas miarą sukcesu oraz satysfakcji i zaufania naszych Pacjentów. Najlepsi specjaliści, których pomoc będzie potrzebna w trakcie leczenia, czekają na Ciebie w naszej klinice. Wszyscy jesteśmy po to, aby służyć Ci swoją radą i pomocą.

Lek. dent. Leszek Bury Lekarz dentysta

Ukończył  z wyróżnieniem Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej protetyki, implantoprotetyki i endodoncji mikroskopowej.

Obecnie swoją uwagę skupia na minimalnie inwazyjnej chirurgii i implantologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego oraz International Congres Of Oral Implantology. Ukończył podyplomowe studia z zakresu implantologii.

 

email: rejestracja@easydent.pl